Меню

Про компанію

з 2018 року на ринку

Професіоналізм та правильний підхід до роботи нашої команди є запорукою успіху і динаміки розвитку підприємства. Наші клієнти задоволені якістю товарів та послуг, які ми надаємо. Великий асортимент сучасних опор освітлення свідчить про прагнення України рухатися в напрямку передових країн світу адже більшість електроопор запозичено з таких країн, як: США, Японія, Сінгапур, Китай, Франція, тощо.

  • Торгова марка Піллар Електрік – креативний підхід до вирішення питання освітлення територій. Замовивши наші електроопори Ви отримаєте не тільки сучасний дизайн вуличного освітлення, а й економію при купівлі, адже ціни, які ми пропонуємо є найнижчими в Україні.

  • ОЕНЕРГОЗАОЩАДЛИВІСТЬ – це головний аспект в умовах сучасного економічного стану у країні. Використовуючи наші освітлювальні прилади Ви економите кошти і забезпечуєте безпеку в темну пору доби, оскільки світлодіодні лампи, які ми встановлюємо в електроопори є яскравішими за звичайні лампи розжарювання.

  • ЯКІСТЬ: Вся продукція торгової марки Піллар Електрік є якісною без виключення. При виробництві проводяться кілька степенів перевірки міцності конструкцій та освітлювальних приладів.
    Гарантійний термін на вироби 60 місяців.
    Гарантійний термін на лампи LED 24 місяці.

  • МОНТАЖНІ РОБОТИ. Звернувшись до нашої компанії Ви отримаєте повний спектр послуг від консультації до монтажу електроопор та підключення до міських електромереж. Кваліфіковані електрики виконують свою роботу якісно, надійно згідно діючих державних норм у свері електроенергетики.

about-01

Власником торгової марки “Піллар Електрік” є товариство з обмеженою відповідальністю “УКРПРОМБУДМЕХАНІЗАЦІЯ”, яке на ринку ремонту та обслуговування дорожньої інфраструктури з 2012 року.
Наше підприємство займається повним спектром послуг обслуговування доріг та вулиць, де вуличне освітлення є одним із найважливіших складових безпеки дорожнього руху. Освітлення вулиць в темну пору доби не менш важливе за дорожнє покриття.
З 2018 року ми займаємось безпосереднім виробництвом сучасних стовпів для освітлення вулиць, парків, парковок, скверів, алей та інших територій.

За досить короткий час наша команда навчилась виготовляти якісно та оперативно електроопори, оскільки розуміємо, що час – гроші.
Для забезпечення коротких строків поставки стовпів тм Піллар Електрік наші працівники можуть працювати у дві зміни.
Сучасний підхід до виготовлення виробів забезпечує економію з боку фарбування, адже всі елемнти та сама опора фарбується порошковою фарбою задля недопущення корозії металу і рідкого обслуговування поверхні металевої опори освітлення.