Меню

Купити стовпи вуличного освітлення Львів

Освітлення вулиць в темну пору доби є одним із пріоритетів органів місцевого самоврядування, оскільки в темноті найбільше вчиняються злочини чи травмуються люди.
Якісне освітлення та енергоефективність є нашим пріоритетом. Тому наше підприємство взаємодіє із забудовниками та енергетиками, які займаються освітленням вулиць.
Опори вуличного освітлення у Львові можна придбати у нас за адресою: м.Львів, вул.. Кульпарківська, 93, офіс 1. У нашому офісі Ви можете ознайомитися із якістю вуличних ліхтарів, яскравістю, а також поцікавитися характеристиками кожної опори. Менеджери нашої компанії Pillar Electric проконсультують Вас та продемонструють переваги наших стовпів освітлення серед конкурентів.
Асортимент паркових опор освітлення, які пропонує наше підприємство є найбільшим в Україні адже ідеї та архітектуру ми запозичили з провідних країн світу: Японія, Китай, Сінгапур, США, Франція, Німеччина, та ніші.
Транспортування ліхтарних стовпів ми здійснюємо по всій Україні, якщо Ваше замовлення буде рентабельним для доставки на великі відстані.
Вибирайте світильники для вулиці Піллар Електрік!