Меню

Опори зовнішнього освітлення

Опори вуличного освітлення – це один із важливих чинників забезпечення недоторканості майна та людини в нічну пору, адже залишений автомобіль чи інше майно на неосвітленій території може бути об’єктом посягань. Тому, при будівництві будинків, бізнес-центрів чи інших установ необхідно подумати про стовпи для вуличного освітлення.
У Львові опори та аксесуари для вуличних світильників забезпечує реалізацію наша компанія Pillar Electric. Ми займаємось повним спектром забезпечення зовнішнього освітлення від виробництва до встановлення та підключення до електромереж. Всі ліхтарі та опори зовнішнього освітлення ми виготовляємо у Львові на власних виробничих потужностях без посередників, що у свою чергу знижує вартість виробництва освітлювальних стовпів. Якість гарантуємо, оскільки наше підприємство не зацікавлене переробляти чи доробляти нашу продукцію. Тому, ми проводимо випробування стовпів у кілька етапів під час виробництва та безпосередньо під час монтажу електроопор.
Замовити опори освітлення Ви можете безпосередньо у нашому офісі або ж по телефону у наших менеджерів. Всі контакти знаходяться в розділі КОНТАКТИ.