Меню

Опора для освітлення пішохідних переходів “Збережи життя”

Ціна:

характеристика:

Ефективний спосіб для збереження життя в темну пору доби. Рекомендована висота опори в населеному пункті 5м, поза населеним пунктом 6-7м. Дорожній знак встановлюється за побажанням Замовника.

Опис:

Вид даних опор освітлення призначений зберігати життя людей в темну пору доби на пішохідних переходах. Доведено – ефективний спосіб.
Компанія “Піллар Електрік” рекомендує дані опори, як в населених понктах так і поза ними.
Опора “Збережи життя” може бути висотою від 5м, оскільки саме з такої висоти може забезпечуватися якісне освітлення проїжджої частини, зокрема пішохідного переходу.
Рекомендуємо використовувати прожектори на висоті 5м потужністю 100Вт х 2шт. = 200Вт/опора. х 2 шт. для освітлення пішохідного переходу в населеному пункті.
За межами населеного пункту на автодорогах рекомендуємо встановлювати опори висотою 6м та прожектори потужністю 150Вт х 2 шт. на одну опору. Загалом на один перехід потрібно 2 опори. Загальна потужність світла повинна становити 600Вт.
Яскравість забезпечена не тільки за потужності прожекторів, а й за рахунок лінз зі збільшуючого скла, що у свою чергу множить яскравість у півтора рази.

Вид даних опор освітлення призначений зберігати життя людей в темну пору доби на пішохідних переходах. Доведено – ефективний спосіб. Компанія “Піллар Електрік” рекомендує дані опори, як в населених понктах так і поза ними. Опора “Збережи життя” може бути висотою від 5м, оскільки саме з такої висоти може забезпечуватися якісне освітлення проїжджої частини, зокрема пішохідного переходу. […]